6.9

Aptiekārs Melhiors

Viduslaiku krimināltrilleris par aptiekāru , kuram jāatklāj šaušalīgu slepkavību noslēpums, kas draud sagraut visu kristīgo pasauli.

Tev jau ir abonements? Autorizējies

Tev jau ir abonements? Autorizējies

12+
97min
lv
en
Saglabāt
Dalīties

Apteeker Melchior

Apraksts

Viduslaiku Tallinā tiek noslepkavots augsts ordeņa bruņinieks. Slepkava ir nocirtis upurim galvu un piebāzis muti ar monētām. Nākamajā dienā sabrūk vecā klostera siena un notiek vairākas slepkavības, kas pārsteidz visu pilsētu. Brīvmūrnieku vecākajam, kurš laboja sienu, tiek nocirsta galva un līdzīgi piepildīta mute ar monētām, savukārt priesteris un mūks tiek noindēti.
Tiesnesis Dorns nolemj iesaistīt aptiekāru Melhioru šī nozieguma izmeklēšanā. Viņš atklāj, ka bruņinieks, kurš it kā ieradies šeit nejauši, patiesībā meklējis noslēpumaino “Tallinas gūstekni”, taču nezināmu iemeslu dēļ meklējis viņu nevis cietumā, bet gan dominikāņu klosterī.
Vai aiz visām slepkavībām slēpjas viens un tas pats slepkava vai arī ir vēl kāds, kurš atdarina noziegumus, lai slēptu savas pēdas? Melhiors saprot, ka atbilde uz noslēpumu slēpjas jautājumā, kurš vai kas ir noslēpumainais Tallinas gūsteknis?

Ekskluzīvi LMT · Latvijas filma · Detektīvs · Trilleris
Gads
2022
Režisors
Elmo Nüganen
Aktieri
Juris Strenga, Gatis Gāga, Märten Metsaviir, Alo Kõrve, Maarja Johanna Mägi, Henessi Schmidt, Marko Matvere
Valsts
Igaunija, Latvija