Apslēptais potenciāls

Saglabāt
Dalīties

Konferences

16. februāris, 2024

Par raidījumu

Mēs dzīvojam pasaulē, kas ir apsēsta ar talantu. Mēs cildinām talantīgus skolēnus, sportistus, mūziķus un daudzus citus. Taču, apbrīnojot cilvēkus, kuriem ir iedzimtas dotības, mēs aizmirstam, cik daudz spējam sasniegt mēs paši.

Apslēptais potenciāls piedāvā jaunu sistēmu, kā paaugstināt savas ambīcijas un pat pārspēt gaidāmās ekspektācijas. Ādams Grants savij kopā revolucionārus pierādījumus, pārsteidzošas atziņas un spilgtus stāstus, kas mūs aizved no rotaļu laukuma līdz Olimpiskajām spēlēm un no pazemes līdz kosmosam. Viņš parāda, ka panākumi ir atkarīgi no tā, cik labi tu mācies nevis no tā, cik cītīgi tu strādā.

Par to, kā ikviens var sasniegt lielas lietas, stāstīs FranklinCovey Latvia treneris Matīss Haritonovs, LMT personāla atlases un attīstības daļas vadītāja Ieva Abakoka un Luminor bankas personāla un kultūras pārvaldes vadītāja Inga Bratēna, pierādot, ka Tava potenciāla patiesais mērījums nav sasniegtais virsotnes augstums, bet gan tas, cik tālu Tu esi uzkāpis, lai tur nokļūtu. 
Grāmatu klubs top sadarbībā ar FranklinCovey Latvia

Tev varētu patikt