Kaspars Breidaks pirmo reizi pie profesionālā kartinga stūres. Ātruma cilts

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

10. jūnijs, 2021

Par raidījumu
Lai arī Kaspara vectēvs bijis šoferis, viņam pašam braukšana pieklibo un motori neinteresē. Tomēr viņš ir gatavs pirmo reizi sēsties pie profesionālā kartinga stūres un doties trasē kopā ar pieredzējušiem benzīngalvām.

Lai Kaspars varētu iejusties treniņā, profesionāļi ir gatavi palīdzēt ar padomu. Rūdolfs Toms Bērziņš, Tillotson Racing Latvija braucējs zina stāstīt, ka profesionālajā kartingā galvenais ir prasmes, jo visiem braucējiem ir līdzvērtīgs aprīkojums un šajā sporta veidā nauda ātrumam nepalīdz. Savukārt kartinga treneris Otto Birznieks iesaka, ko darīt atpakaļejošajos līkumos, kas ir Kaspara un citu iesācēju problēma.

Pēc pirmā treniņa, kas salīdzināms ar Latvijas – Vācijas futbola spēli, Kaspars atzīst, ka negaidījis, cik smagi būs rokām un cik ātri uzsilst braucamā riepas. Tomēr emocijas ir fantastiskas un cīņa ar sevi vainagojusies ar aizvien labākiem apļa laikiem. Kāpēc kartinga iesācējiem jālieto ribu sargi un kā trasē izvairīties no zilā karoga, noskaidrosim jaunajā ĀTRUMA CILTS sērijā.

Tev varētu patikt