Saturs nav pieejams šajā reģionā

F1 inženieris Tukumā būvē mini Lamborghini. Ātruma cilts S07E18

Saglabāt
Dalīties

30. maijs, 2024

Par raidījumu

Pauls Timrots devies apciemot skatītājiem jau zināmo F1 autoinženieri Stīvenu Hārtliju (Stephen Hartley), kurš autobūves tehnoloģiju inovācijās nonācis jaunā līmenī – līdz mini Lamborghini superkāru būvniecībai. 

Savulaik Stīvena stāsts ne pa jokam pārsteidza Paulu un raidījuma skatītājus – bijušais F1 autoinženieris pirms pāris gadiem pieteicās metinātāja amatam Kandavā un nonāca līdz bērnu retro stila elektroauto būvniecībai. 

 

Šobrīd Stīvens pēc klientu pieprasījuma no aizraušanās ticis pie sava biznesa Tukumā – viņš būvē uz pusi mazākas superkāru oriģinālu kopijas, ko jau ļoti atzinīgi novērtējuši kolekcionāri ASV. Paulam ir iespēja izpētīt 1964. gada Lamborghini Miura modeli, kas Stīvena ražotnē tapis 2,5 gadu laikā. Mazais auto spēj sasniegt 45 kilometrus stundā, tam ir plastmasas virsbūve un elektromotors, bet ar laiku plānots būvēt arī modeļus ar benzīna motoru. 

 

Kurš būs nākamais modelis, kam pieķersies Stīvens, noskaidrosim sezonu noslēdzošajā raidījuma sērijā. ĀTRUMA CILTS pie skatītājiem ar jaunām epizodēm atgriezīsies augustā. 

Tev varētu patikt