Timrots izmēģina pedantiskāko 1968. gada Mercedes-Benz. Ātruma cilts S05E28

Saglabāt
Dalīties

Motoru sports

11. augusts, 2022

Par raidījumu

Atjaunotā Mercedes 280SE saimnieks Uldis Reimanis uzskata, ka dizainam ir liela nozīme, tāpat arī viņš ir pārliecināts, ka katrs šīs markas spēkrata saimnieks ir pedants. Tas šajā gadījumā bijis no liela svara, jo auto nāk no Nevadas un Uldis ir pateicīgs tā iepriekšējam saimniekam par pedantismu un rūpēm par vēsturisko spēkratu. 

Šādus Mercedes-Benz modeļus ražoja no 1967. gada līdz 1971. gadam, un daļa no vairāk nekā 5000 saražotajiem auto nonāca arābu valstīs. Automašīnai ir 111. virsbūve un automātiskā ātrumkārba, savukārt pie tās dizaina roku pielikuši arī francūži. Uldis savu auto nopirka neejošu, ar restaurētu virsbūvi un kastēs sapakotām detaļām. Vienas detaļas gan trūcis un tās "medības" Uldim prasījušas četrus mēnešus. 

Šādā automašīnā ir māju sajūta, un Pauls Timrots neatceras, kad pēdējo reizi turējis rokās tik lielu stūri. Auto salonā nav nekā lieka un Pauls pārliecinās, ka auto iet taisni un precīzi. 

Kur pedantiskie Mercedes-Benz ražotāji paslēpuši lūkas motoru, lai izvairītos no trokšņa un kāda kārtība slēpjas zem restaurētā auto motora pārsega, noskaidrosim jaunajā raidījuma sērijā.

Tev varētu patikt